AGRO Mech stop 3 kg

129 Kč –23 %
agro mech stop
129 Kč –23 % 99 Kč / ks 81,80 Kč bez DPH
Skladem

Agro Mech - Stop je přípravek s hnojivým účinkem. Jeho působením mech uschne a je snadno odstranitelný z travního porostu. Používá se k ničení mechu v travních porostech; používá se zejména v časném jaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mech - stop

mech - stop - minerální hnojivo 6% N + 2% Fe

MECH-STOP je speciální přípravek na ničení mechu v trávníku s hnojivým účinkem obsahující dusík a železo důležité pro syté zabarvení trávníku. Působením mech uschne a je snadno odstranitelný z travního porostu. Účinné nejedovaté látky způsobí vysušení vlhkomilných mechů a po rozpuštění se stanou hnojivem pro trávník s obsahem dusíku a železa. Přihnojený trávník rychleji regeneruje a holá místa jsou po odstranění mechu rychle zapojena do základního porostu. Používá se k ničení mechu zejména v časném jaru.

Použití a dávkování:
V době intenzivního růstu trav (jaro a po seči) rovnoměrně rozhodíme (předpoklad účinku) na suchý travní porost v dávce 100 - 140 g na 1m2. Aplikaci MECH-STOPu je dobré spojit s vyhrabáním či provzdušněním travního porostu. Časně z jara tím porost zbavíme nejen loňské stařiny, ale také po zimě odumřelého mechu. Po ošetření by mělo následovat 48 hodin pěkného počasí. Potom je nutné trávník dobře pokropit. Po aplikaci provedeme dle potřeby úpravu půdní reakce vápněním (např. dolomitickým vápencem) a přihnojením kombinovaným trávníkovým hnojivem.

Balení 3 kg je cca na 20 - 30 m2.

Aplikační poznámky:
Přípravek je určen pouze na trávníkové plochy! Na betonu a jiných porézních materiálech může vytvořit rezavé skvrny. 

Hlavní termíny pro aplikaci hnojiva:
únor, březen, duben, květen, červen

Upozornění: 
Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím hnojiva. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: