FLORIA Trávníkové hnojivo HNOJÍM 1x ROČNĚ 2,5 kg

349 Kč –5 %
Floria hnojím 1xročně
349 Kč –5 % 329 Kč / ks 271,90 Kč bez DPH
Skladem

Trávníkové hnojivo FLORIA Hnojím 1xročně je dlouhodobě působící trávnikové hnojivo s postupným uvolňováním živin. FLORIA Trávníkové hnojivo HNOJÍM 1x ROČNĚ se vyznačuje vysokou kvalitou a špičkovým zpracováním surovin. Je zárukou profesionálních výsledků v péči o trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLORIA Trávníkové hnojivo HNOJÍM 1x ROČNĚ

FLORIA Trávníkové hnojivo HNOJÍM 1x ROČNĚ se vyznačuje vysokou kvalitou a špičkovým zpracováním surovin. Je zárukou profesionálních výsledků v péči o trávník.

Dlouhodobě působící trávníkové hnojivo požíváme hlavně z toho důvodu, že kontrolovaně uvolňuje živiny do půdy a tím poskytujeme kořenům trav dávky živin přesně v takovém množství, které je třeba pro sytě zelený a hustý trávník.

  • Postačí nám jedna aplikace za 6 měsíců
  • Omezuje ztráty živin
  • Zajišťujeme vyrovnaný růst trávníku
  • Jedno balení nám vystačí cca na 50m2 trávníku

Jak používáme:

Aplikaci hnojiva provádíme na jaře, hned po vertikutaci anebo 1 až 2 dny po sečení. Granule rovnoměrně rozhodíme na oschlý trávník, na větší plochy použijeme posypový vozík. Hnojení provádíme nejlépe od dubna do května. Živiny se z hnojiva budou kontrolovaně uvolňovat až do konce srpna. Potom můžeme přejít na podzimní trávníkové hnojivo, které zvýší odolnost trávníku proti vymrzání.

Hnojivo můžeme také aplikovat již před výsevem.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 9.7.2018
Nejlepší trávníkové hnojivo co znám. Tráva roste jak blbá, má tmavě zelenou barvu a hlavně pravidelně a stejně vysoce, fakt bomba!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: