FLORIA Travin 4kg

419 Kč / ks 346,30 Kč bez DPH
Skladem

Chcete mít anglický trávník na Vaší zahradě nebo před Vaším domem? Zde je řešení. Travin je hnojivem číslo 1 pro trávníky! Travin je frajer ve svém oboru a díky dlouholeté tradici u svých zákazníků nemá konkurenci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLORIA TRAVIN

 

Trávnikové hnojivo

 

Travin je jedinečným hnojivem na českém trhu. Proč? Protože obyčejná hnojiva nedokáží rozlišit trávník od plevele, a podporují tak růst obou. To však neplatí pro Travin. Travin obsahuje všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru pro výživu trávníku a zároveň díky obsahu dvou selektivních herbicidů udržuje trávníky bezplevelném stavu. Po hnojení a likvidaci plevele nakonec přichází ještě ZEOLIT (součást Travinu), který zabraňuje růstu mechu v trávníku. 

 

TRAVIN - LIKVIDACE PLEVELE

Travin likviduje všechny dvouděložné plevele (v trávníku nejčastěji vyskytující sedmikrásky, pampelišky aj.) díky selektivním herbcidům. U nově založených trávníků je aplikace vhodná zhruba 1 měsíc po výsevu nebo položení koberce. Aplikace se provádí jednou za dva měsíce od dubna do konce srpna (poloviny září). A kdy sekat trávník? Nejdříve 2 dny po aplikaci.

 

TRAVIN  - HNOJÍ TRÁVU

Travin dodává do trávníku všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru a v dobře přijatelné formě, která trávník vyživuje po celou dobu působení TRAVINU. Takže zatímco plevel už má pomalu sbaleno, trávník začíná růst a celkově prospívat.

 

TRAVIN - BEZ MECHŮ

Po uvolnění všech herbicidních látek začíná ZEOLIT plnit další důležitou roli v trávníku. Umí na sebe vázat živiny a vláhu, půdu provzdušňuje a neutralizuje její pH. A v takovém trávníku už mechy nemají šanci.

 

Na 100 mVám vystačí 2,5 kg balení. Takže se "čtverkou" pohnojíte 133-160 m2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: