O nás

Firma OVO-SADBA je rodinná firma, která se zabývá prodejem sezónních zemědělských a zahrádkářských komodit, včetně celoročního prodeje hnojiv, substrátů, postřiků, krmných směsí pro hospodářská zvířata a prodejem českých potravin (konzumní brambory, cibule, medy, kečupy, rajčatové protlaky a další). Kromě zaběhlého eshopu máme dvě vlastní prodejny v Brně a v Mikulčicích u Hodonína. Zároveň celoročně zavážíme do škol a restaurací brambory a zeleninu.

Na jaře fungujeme jako největší prodejci certifikovaných sadbových brambor na jižní Moravě a západním Slovensku (včetně vlastního rozvozu zboží po obcích), zbytek republiky zásobujeme přes náš eshop. Na prodej sadbových brambor navazujeme prodejem ovocných stromků a keřů a jaro zakončujeme prodejem zeleninových přísad a květinových sazenic. Během toho prodáváme již zmíněná hnojiva, substráty a postřiky.

V létě se zabýváme prodejem čerstvého ovoce, zeleniny a raných brambor. Nabízíme a prodáváme čerstvou zeleninu (okurky, okurky nakladačky, papriky, rajčata, saláty, květáky, aj.) z mikulčických polí a skleníků, kterou doplňujme o ovoce ze sadů Starý Lískovec. Mezi hlavní letní ovocné komodity patří především: meruňky, borůvky, maliny, broskve, višně, letní jablka, rybíz a další ovoce, které během léta dozrává. 

Na podzim se vracíme k prodeji sadbových a konzumních brambor, ovocných stromků a nemalou součástí naší činnosti v tomto období je také výkup a prodej vlašských ořechů.

V zimě prodáváme jádra vlašských ořechů, výborné džemy MAINTAL, ale hlavně se připravujeme na další jarní sezónu.

 

Samozřejmostí v naší obchodní strategii je perfektní servis pro naše zákazníky a odběratele. A to jak v plnění všech přání v oblasti úprav dodávaného zboží, tak i v rychlosti dodávek, zajištění dopravních prostředků a hlavně samotné kvality produktů.

To vše z nás dělá velmi neobyčejnou, ale za to opravdu spolehlivou firmu.