CORINNA

530 Kč / á 25 kg 260 Kč / á 10 kg 140 Kč / á 5 kg od 140 Kč / á 5 kg 473,20 Kč bez DPH 232,10 Kč bez DPH 125 Kč bez DPH od 125 Kč bez DPH 21,20 Kč / 1 kg 26 Kč / 1 kg 28 Kč / 1 kg
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Corinna je velmi raná konzumní odrůda, která vyniká dobrými výnosi již v raných termínech s vyrovnanými netmavnoucími hlízami. Varný typ B. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Corinna

velmi raná odrůda, varný typ B

Corinna je velmi raná konzumní odrůda, která vyniká dobrými výnosi v raných termínech s vyrovnanými netmavnoucími hlízami, varného typu B. Je oblíbená a žádaná pro stabilní oválný tvar hlíz, hladkou slupku s velmi mělkými očkami a žlutou barvu dužniny. Odrůda Corinna je velmi rychlá, s velkými hlízami při nižším nasazení, které jsou od začátku i v našich podmínkách kontinentálního klimatu dobře pratelné. Střední až vyšší výnosy doprovází vysoká jakost hlíz. Corinna nemá sklon k černání dužniny, ke zbarvení syrové dužniny a strupovitosti. Odrůda pro letní i podzimní konzum - dobrá skladovatelnost pro první měsíce po sklizni.

Corinna je vhodná do písčitých až středně těžkých půd, s rovnoměrným zásobením vodou a živinami a do půd s dobrou strukturou. Vzhledem k ranému nasazování hlíz má být zavlažováno brzy, čímž je dosaženo vyššího počtu nasazených hlíz. Pro rychlou sklizeň doporučujeme spon 32 až 34 cm. Středně odolává virovým chorobám, plísni brmaborové i strupovitosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velmi rané brambory
Barva dužniny: žlutá
Jedním slovem: ATRAKTIVNÍ
Půda: malé až střední nároky
Ranost: Velmi raná
Skladovatelnost: střednědobá (prosinec)
Slupka: žlutá, hladká
Tvar hlíz: oválný
Varný typ: B
Výnos: střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: