IMPALA

435 Kč / á 25 kg 200 Kč / á 10 kg 105 Kč / á 5 kg od 105 Kč / á 5 kg 378,30 Kč bez DPH 173,90 Kč bez DPH 91,30 Kč bez DPH od 91,30 Kč bez DPH 17,40 Kč/1kg 20 Kč/1kg 21 Kč/1kg
Předobjednávka - únor 2019 Předobjednávka - únor 2019 Předobjednávka - únor 2019 Zvolte variantu

Velmi raná TRADIČNÍ odrůda varného typu B. Pyšní se velmi vysokými výnosy v raných termínech v plné zralosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impala

velmi raná odrůda, varný typ B

 

Odrůda pro letní a podzimní konzum. Vařené hlízy jsou kypré až středně pevné, středně až silně vlhké, bez barevných změn. Hlízy jsou velké, oválné až dlouze oválné, velmi vzhledné, velikostně a tvarově vyrovnané, se žlutou dužninou. Počáteční růst natě rychlý, nárůst hlíz velmi rychlý. Velmi vysoké výnosy v raných termínech i v plné zralosti.

Hlízy jsou oválné se žlutou slupkou, velmi mělkými očky a žlutou dužinou. Vařené hlízy jsou kypré až středně pevné, středně až silně vlhké, bez barevných změn. Hlízy jsou velké, velmi vzhledné, velikostně a tvarově vyrovnané. Počáteční růst natě rychlý, nárůst hlíz velmi rychlý. Velmi vysoké výnosy v raných termínech i v plné zralosti. Výnos je vysoký s potenciálem 65 t.ha-1. Má rychlou dynamiku tvorby hlíz, je určena pro sklizeň v druhém sklizňového termínu.

Je středně odolná virovým chorobám a plísni bramborové, háďátku bramborovému patotypu Ro 1 rezistentní, k napadení rakovinou brambor patotypu 1 rezistentní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velmi rané brambory
Barva dužniny: světle žlutá
Jedním slovem: TRADIČNÍ
Půda: bez nároků
Ranost: Velmi raná
Skladovatelnost: střednědobá (leden)
Slupka: žlutá, hladká
Tvar hlíz: oválný
Varný typ: B
Výnos: vysoký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: