ZZ Pachový odpuzovač kun

89 Kč / ks 73,60 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Pachový odpuzovač kun je osvědčený a spolehlivý způsob ochrany před kunami a dalšími druhy zvířat. Stačí umístit pachový váček pod kapotu Vašeho vozu nebo na půdu, v podkroví nebo do sklepa Vašeho domu a zápach váčku vytvoří ochrannou bariéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZZ Pachový odpuzovač kun

Pachový odpuzovač kun je osvědčený a spolehlivý způsob ochrany před kunami a dalšími druhy zvířat. Stačí umístit pachový váček pod kapotu Vašeho vozu nebo na půdu, v podkroví nebo do sklepa Vašeho domu a zápach váčku vytvoří ochrannou bariéru. Kuny nesnáší pach odpuzovače a nevydrží dlouho v jeho blízkosti. V případě, že objevíte roztržený či jinak poškozený váček odpuzovače, je třeba jej okamžitě vyměnit, jinak se snižuje jeho účinnost.

Návod k použití:

Vybalte pachový váček z fólie a zavěste pomocí přibalených provázků v doporučeném množství na místech s předpokládaným výskytem kun. Nejčastěji v motorovém prostoru Vašeho auta (1-2 kusy) nebo na půdě, v podkroví, či ve sklepě Vašeho domu (2-5 kusů). Umisťujte vždy tak, aby byl váček umístěn v bezpečném a nepřípustném místě pro domácí zvířata a dětem. Balení obsahuje štítek, na který zapište datum instalace váčku a navlékejte jej na provázek při instalaci odpuzovače. Slouží ke snazšímu zapamatování termínu výměny. Odhadovaná doba účinnosti od vyjmutí fólie je 3 - 6 měsíců (záleží na podmínkách umístění)

Složení:

Váček obsahuje směs srstí psů různých ras pečlivě vybíraných v psích salónech - srsti jsou tepelně ošetřeny s přídavkem aromatických látek odpuzujících divoká zvířata a rostlinného vosku, který prodlužuje působení výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: