HNOJÍK - Vápník s hořčíkem 300 g

39 Kč / ks 32,20 Kč bez DPH 7,80 Kč / 100 g
Skladem

Hnojík - Vápník s hořčíkem je unikátní hnojivo do půdy na bází křídy. Poskytuje a zvyšuje hladinu vápníku a hořčíku dostupného pro rostliny. Přináší obrovské výhody s výhledem na zvýšení kvality plodin.  Rozklad do 4 měsíců od aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HNOJÍK - Vápník s hořčíkem

  • Obsah vápna min. 42,5% (CaCO3)
  • Vysoký obsah hořčíku min. 29% (MgCO3)
  • Velmi nízká vlhkost 3,5% (+- 2%)
  • 0,5kg nasypte na 8m2 půdy
  • Vápník se hořčíkem se doporučuje na saláty a plodiny se sladkými plody jako jsou jahody, jabloně, melouny atp. Hořčík zvyšuje sladkost těchto plodů.
  • Rozkládá se do 4 měsíců od aplikace. Hodí se tak na podzimní hnojení.
  • Ekologický

Poskytuje a zvyšuje hladinu vápníku dostupného pro rostliny. Přináší obrovské výhody s výhledem na zvýšení kvality plodin. Příkladem jsou sazenice zelenina a například višně, jablka, jahody. Velmi nízký obsah vlkhosti a vysoká reaktivita zabezpečuje, že působí velmi rychle a stává se tak nejlepším intervenčním a profylaktickým ošetřením rostlin.

Správná hladina dostupného vápníku znamená vyšší účinnost fotosyntézy, správná tvar listů a plodů, vyšší odolnost rostliny proti houbovým chorobám a tím zvýšení úrody bez ohledu na druh nebo odrůdu.

Hořčík pomáhá v půdě udržovat hrudkovitou strukturu. Zabraňuje zanášení při silných deštích, podporuje odkalení vody a detoxikuje půdu ještě lépe jak vápno. Produktu vzniká granulací hořčíkového prachu a mletím vápencového kamene.

Balení: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: