AGRIA

435 Kč / á 25 kg 200 Kč / á 10 kg od 200 Kč / á 10 kg 378,30 Kč bez DPH 173,90 Kč bez DPH od 173,90 Kč bez DPH 17,40 Kč/1kg 20 Kč/1kg
Předobjednávka - únor 2019 Předobjednávka - únor 2019 Zvolte variantu

Poloraná až pozdní, přílohová brambora univerzální konzistence s mnohostrannými možnostmi zpracování – na hranolky, chipsy, suché produkty a velmi vhodná i pro běžný konzum varný typ B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agria

poloraná až polopozdní odrůda, varný typ B

Poloraná až pozdní, přílohová brambora univerzální konzistence s mnohostrannými možnostmi zpracování – na hranolky, chipsy, suché produkty a velmi vhodná i pro běžný konzum varný typ B. Dužina je žlutá, čistá, zvláště po uvaření barevně stálá. Má příjemně silné bramborové aroma. Má dlouhé oválné hlízy, stabilní období klidu, kvalitní vlastnosti šlupky. AGRIA může být, díky nízké potřebě dusíku, zdravé nati, stejně tak jako díky dlouhému období klidu pěstována ekologicky s velkým ohledem na životní prostředí.

Agria upřednostňuje středně až více kvalitní půdy s rovnoměrným zásobováním vodou a živinami. Plochy, které mají sklon k vytváření strupovitosti, by měly být zapomenuty. K dobrému nasazení hlíz lze doporučit včasné zavlažování. Agria je extrémě „klidná“ odrůda a proto je dobré před sázením hlízy narašit. Agria má velké hlízy a má jen nízké nebo střední nasazení hlíz.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
AGRIA AGRIA
5
JZ Avatar autora | 1.3.2018
Sadbové brambory odrůdy AGRIA jako malopěstitel pěstuji více než 10 roků, v roce 2015 jsem měl problém tuto odrůdu sehnat a od roku 2016, kdy jsem náhodou přišel na Vaši internetovou adresu, je objednávám od Vás. Jeto vynikající odrůda na dělání hranolků a pečení bramboráků /netmavne/. Má velmi dobrý výnos a je odolná. Vaše služby jsou na vysoké úrovni a patří Vám poděkování. Doufám, že tato odrůda bude na trhu ještě několik roků.