Hoštické guáno - granulované 1kg

139 Kč / ks 114,90 Kč bez DPH 139 Kč / 1 kg
Skladem

Čistě přírodní hnojivo. Guáno poskytuje rostlinám po celou dobu vegetace dostatek živin, které jsou kořenovým systém velmi dobře přijímány. Při správném dávkování si půda udržuje svoji vzdušnost a úrodnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hoštické guáno - granulované

 

Čistě přírodní hnojivo. Guáno je přírodní surovina, která vznikla mineralizací trusu ptáků u po pobřeží Jižní Ameriky, kde je využíváno místními jako vynikající hnojivo. Forma granulí zajišťuje přesné a rovnoměrné dávkování a delší postupnou účinnost. Guáno poskytuje rostlinám po celou dobu vegetace dostatek živin, které jsou kořenovým systém velmi dobře přijímány. Při správném dávkování si půda udržuje svoji vzdušnost a úrodnost. Vlastnosti hnojiva jsou ještě vylepšeny o slupky kakaových bobů, které mají zvláštní příznivý vliv na hospodaření s vodou.

 

Složení:

8% N + 4% P2O5 + 7% K2O

Použití:

Granulované guáno je určeno pro široké použiti jak na zahradě, tak i v interiéru. Hodí se k základnímu vyhnojeni půdy na jaře nebo na podzim, ale i k přihnojování rostlin v průběhu celého vegetačního cyklu. Můžeme jej i promíchat se substrátem při pěstovaní květin balkónových i pokojových.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: