Zahradnický substrát 70l

209 Kč / ks 172,70 Kč bez DPH
Skladem

Zahradnický substrát je univerzální substrát vhodný pro výsadby na zahradách (okrasné a ovocné keře, stromy), zeleň v kontejnerech, pěstování zeleniny a květin na záhonech a ve sklenících.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradnický substrát

"univerzální substrát pro celou zahradu"

Zahradnický substrát je vyroben ze směsi kvalitní světlé a černé vrchovištní rašeliny s přídavkem minerálního hnojiva NPK. Vzhledem ke svému jedinečnému složení udržuje kyprost a vzdušnost půd a zaručuje tak dobrý růst, bohatou tvorbu kořenů a květů u všech druhů rostlin. Zadržováním slunečních paprsků umožňuje lepší využití tepla pro růst rostlin, urychluje jejich zakořeňování a přispívá k zadržování vláhy.

Složení: rašelina, kvalitní vyzrálý kůrový humus, upravené pH

  • obsahuje hnojivo na 6 týdnů
  • pro výsadby na zahradách (okrasné i ovocné keře a stromy)
  • pro pěstování květin a zeleniny na záhonech a ve sklenících

Použití:

Zahradnický substrát se používá pro sázení květin a zeleniny, výsadbu okrasných i ovocných keřů a stromů v zahradě, jakož i při sázení květin do nádob. Pro zlepšení struktury půdy můžeme substrát zapravit do půdy nebo promíchat se zeminou v poměru 1:1. Na dno nádoby nasypeme trochu substrátu, zasadíme rostlinu a přidáme další část substrátu. Lehce jej přitlačíme ke kořenovému balu a nakonec doplníme tak, aby vrchní vrstva zůstala kyprá. Při výsadbě na záhony přidáme substrát na požadovanou výšku, nebo odebereme vyčerpanou půdu a nahradíme ji substrátem. Po výsadbě rostliny zalijeme. Po 8 týdnech (po využití zásobního hnojiva ze substrátu) začneme s pravidelným přihnojováním. Zároveň dodržujeme stanovený zálivkový režim.

velikosti balení: 70 l

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 22.5.2024
Velice spokojen.
5
BB Avatar autora | 12.2.2024
Prozatím jsem zahradnický substrát nepoužila, takže doufám, že bude výborný. Zabalený byl perfektně, dopravu přežil, zatím spokojenost.
5
EK Avatar autora | 24.3.2023
s nákupem jsem spokojená
5
BK Avatar autora | 11.5.2022
Perfektní substrát, čistý, kyprý, jako bonus obsahuje hnojivo. Za mě, super, jiný už kupovat nebudu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: