AGRO OM Hnojivo na Rajčata a Papriky 1 kg

99 Kč / ks 81,80 Kč bez DPH
Skladem

Jsem hnojivo na plodovou zeleninu - na rajčata a papriky. Mám organominerální (přírodní a uměle vyráběné) složení základních živin pro hnojení plodové zeleniny, díky kterému působím rychleji a zároveň dlouhodobě - když je vše jak má být, působím až 60 dní po aplikaci :-). Hodím se pro všechny druhy paprik a rajčat, podporuji je v růstu, v dozrávání plodů, barvě a velikosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hnojivo pro papriky a rajčata

Složení N 4% - P 2% - K 8%

Jsem hnojivo na papriky a rajčata pěstované na Vaší zahrádce. Moje dvousložkové složení příznivě ovlivňuje tvorbu humusu v půdě a tím zvyšuji jejich úrodnost - od vyzrávání, přes barvu až po chuť plodů. Obsahuji rohovinu (přírodní složka dusíku - N), která zabraňuje nežádoucímu přehnojení, přispívá k rychlejšímu růstu a zároveň reguluje vodní režim plodové zeleniny. Díky kokosovým vláknům také snadno provzdušňuji půdu, aby nedošlo k udušení rostlinek. Moje minerální složka naopak přispívá k nárůstu zelené hmoty a k vyšší násadě květů v období kvetení (již několik dnů po aplikaci).

Jak mě použít?

Do půdy k jedné sazenici mě jemně zapravte v množství 65 g. Použijte při tom přiloženou odměrku, (1 odměrka = 5 g), to je 13 odměrek. Po zapravení mě, prosím, zalijte, abych se okamžitě mohl vrhnout do práce. 

Kdy mě použít?

První přihnojování provádíme na začátku vegetace, druhé ihned po sklizni. Období dubna až července.

 

Jsem ve tvaru peletky a jsem zabalený do praktického obalu se zipem (zbytečně nevlhnu předem). Před použitím si vždy přečtěte návod k použití, který je uveden na mém obalu.

Velikost balení: 1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Organominerální hnojiva
Aplikace: Zapravením na začátku a v průběhu vegetace
Dávkování: 65 g / ks
Hnojení: Základní
NPK: 4-2-8
Období: duben, květen, červen, červenec
Použití: Papriky a rajčata
Složení: Dusík(N) - Fosfor(P) - Draslík(k)
Typ hnojiva: Organominerální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: