Hoštické guáno - kapalné 0,5l

129 Kč –7 %
Hoštické guáno - kapalné 0,5l
129 Kč –7 % 119 Kč / ks 98,30 Kč bez DPH
Skladem

Úpravou guána do kapalného hnojiva vznikl roztok vhodný pro pěstování rostlin v bytě i ve venkovním prostoru. Guáno poskytuje rostlinám potřebné živiny po cele vegetační období ve formě, ve které jsou živiny kořenovým systémem dobře přijímány. Protože se jedná o přírodní surovinu, nedochází, při správném dávkování, k poškození rostlin a zasoleni půdy. Půda si tak udržuje svoji vzdušnost a úrodnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hoštické guáno - kapalné

kapalné hnojivo

Co je guáno? Guáno je přírodní surovina, která vznikla mineralizací ptačího trusu na pobřežích Jižní Ameriky. Vzhledem ke svému složeni je využívána v zemědělství jako vynikající organické hnojivo. Úpravou do tekutého stavu se guáno stává vhodným hnojivem i pro pěstování rostlin v bytě i ve venkovním prostoru. Guáno poskytuje rostlinám potřebné živiny po cele vegetační období ve formě, ve které jsou živiny kořenovým systémem dobře přijímány. Protože se jedná o přírodní surovinu, nedochází, při správném dávkování, k poškození rostlin a zasoleni půdy. Půda si tak udržuje svoji vzdušnost a úrodnost.

Složení:

3% N + 6 % P2O5 + 3% K2O

Použití:

Pro zálivku ředíme Guáno tekuté v poměru 15ml do 3 litrů vody. Hnojní zálivku provádíme 1x týdně. V případech, kdy je vhodné hnojeni aplikovat tzv. na list (venkovní pěstování rajčat, paprik, okurek apod.) ředíme Guáno tekuté v poměru 15 ml v 6 litrech vody. Postřik provádíme ráno nebo navečer jednou za týden. Vzhledem k přírodnímu charakteru hnojiva je možno provádět sběr plodů již den po aplikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: