Broskvoň Cresthaven

255 Kč / ks 227,70 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Broskvoň Cresthaven je oblíbená pro svou odolnost proti mrazu a velkými, pěkně zbarvenými plody, které jdou navíc lehce od pecky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broskvoň Cresthaven

  1. velmi pozdní nenáročná žlutomasá odrůda, vhodná pro přímý konzum, vysoce odolná proti mrazům
  2. plod střední až velký, dužnina rozplývavá, žluté barvy, dobré chuti, dobře se odděluje od pecky
  3. dozrává 30dnů po odrůdě Redhaven - konec srpna

Broskvoň CRESTHAVEN je velmi pozdní, kvalitní a plodná nenáročná odrůda. Plodí obvykle třetí rok po výsadbě, výnosy jsou vysoké a pravidelné. Plody mají pevnou slupku, základní žlutá barva bývá překryta jasně červeným zbarvením. Odrůda Cresthaven zraje na přelomu srpna a září. Plody se neotlačují, čímž jsou vhodné na přepravu i skladování.

Sází se na podzim i na jaře do dostatečně velké a prolité jámy tak, aby roub, který je umístěn nad kořenovou částí rostliny byl cca 2 cm nad zemí. Sestřih koruny po výsadbě se provádí na jaře tak, že zkrátíme všechny výhony na 3 očka od kmene stromku.

Kořeny u keřů a stromků jsou ve vlhkém substrátu, čímž je zabráněno vysychání. Celá rostlina je chráněna proti poškození průhledným obalem s velkou barevnou etiketou.

STROMKY NELZE POSÍLAT SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI PRODUKTY VÁŽÍCÍCH VÍC JAK 0,5KG, VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY, POKUD MÁTE ZÁJEM I O JINÉ ZBOŽÍ, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DRUHOU OBJEDNÁVKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MT Avatar autora | 15.4.2021
Celá zásilka byla kompletní . Týž den i po namáčení-4.hodiny,i zasazena. Těším se na příští rok na krásné plody a děkuji za zaslání M. Toth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: