Rybíz Bílý - stromek

149 Kč / ks 130 Kč bez DPH
Skladem - expedice do 3 pracovních dnů

Bílé rybíz stromek - odrůdy: dle aktuální nabídky dodavatele (např. Blanka, Primus).

Detailní informace

Detailní popis produktu

BÍLÝ RYBÍZ - stromek

ODRŮDA BLANKA

  • hrozen je dlouhý s velkými bobulemi
  • bobule dozrávají koncem června
  • plodnost je vysoká a stálá, při čemž je odrůda středně odolná vůči chorobám (americké padlí) 

Pozdní odrůda pro pěstování ve tvaru keře i stromku při minimálním řezu, bez větší potřeby ochrany. Vyniká snadnou sklizní a kvalitou hroznů. Je vhodný pro přímý konzum i konzervárenské potřeby. Daří se mu ve směs ve všech oblastech pro pěstování rybízu i v sušších oblastech na lehčích půdách s dostatkem humusu.

ODRŮDA PRIMUS

  • má dlouhý hrozen se středně velkými bobulemi
  • dozrává v polovině července, plodí bohatě a dlouze
  • odolnost vůči chorobám je střední

Středně raná plastická odrůda pro všestranné použití jako stolní ovoce i ke zpracování. Spolehlivě roste a rodí ve všech oblastech. Není náročný na ochranu a péči.

Kořeny u keřů a stromků jsou ve vlhkém substrátu, čímž je zabráněno vysychání. Celá rostlina je chráněna proti poškození průhledným obalem s velkou barevnou etiketou.

STROMKY NELZE POSÍLAT SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI PRODUKTY VÁŽÍCÍCH VÍC JAK 0,5KG, VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY, POKUD MÁTE ZÁJEM I O JINÉ ZBOŽÍ, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DRUHOU OBJEDNÁVKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 16.12.2019
Dobrý den, zakoupené rybízy a angrešty jsou řádně uložené v zemi,a vím již dnes že budu na jaře pokračovat, nebot chci omladit moji zahradu ,vždy jsem byl spokojený s dodaným zbožím a doporučuji jiným kdo má zájem o vaše produkty necht zajede či jinak dorazí vřele doporučuj, jste solidní dodavatelé a já se již těším na spolupráci s vámi v příštím roce přeji vašemu celému kolektivu štastné a veselé vánoční svátky pohodu v Novém roce a další úspěchy v podniká a přidávám další hvězdičku s pozdravem Štark Luboš