Substrát pro rajčata, papriky a okurky 40l

129 Kč –8 %
substrat forestina rajcata 40l
129 Kč –8 % 119 Kč / ks 98 Kč bez DPH
Skladem

Směs vytříděné světlé a tmavé rašeliny a jílu, obsahuje nezbytné stopové prvky, zajišťuje optimální provzdušnění kořenového obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Substrát pro rajčata, papriky a okurky

Substrát pro rajčata, papriky a okurky je připraven ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny a čerstvého jílu. Je obohacen základní dávkou kvalitního zásobního hnojiva s obsahem nezbytných stopových prvků. Toto unikátní složení substrátu zajišťuje optimální provzdušnění kořenového balu a zvyšuje jeho schopnost maximálně přijímat obsažené živiny. Čerstvý jíl významně přispívá k lepšímu hospodaření s vodou a zabraňuje tak vyplavování obsažených živin. Tyto příznivé vlastnosti substrátu přispívají ke zdárnému vývoji rostlin, nasazení květů a následně k bohaté úrodě.

  • obsahuje hnojivo na 6 týdnů s postupným uvolňováním
  • bsahuje poutač vody - není potřeba velká zálivka

Použití:

Substrát pro rajčata, papriky a okurky je určen pro pěstování uvedených plodin zvláště v pěstebních nádobách (truhlících, květináčích, mísách apod.) nebo na záhonech a ve sklenících. Před naplněním truhlíku, květináče nebo jiné vhodné nádoby substrátem nasypeme na dno nádoby přiměřenou drenážní vrstvu keramzitu. Tím je regulován odtok vody a zaručeno dostatečné provzdušnění kořenů. Poté nasypeme trochu substrátu, rostlinu zasadíme a nádobu substrátem doplníme. Substrát lehce přitlačíme a dobře provlhčíme.


Při vysazování rostlin na záhonech a ve sklenících vyhloubíme přiměřenou jamku, zasadíme rostlinu a prostor substrátem vyplníme. V obou případech rostliny pravidelně zaléváme a po 6 týdnech (dostatečná zásoba živin z nového substrátu) začneme s pravidelným přihnojováním např. přírodními Hoštickými hnojivy, jako jsou Slepičince granulované a tekuté, Hoštické hnojivo na rajčata a papriky, popřípadě organicko-minerální hnojivo Biomin na rajčata a papriky s rohovinou.

Balení: 40l

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.5.2020
+ rajčatům svědčí

5
Avatar autora | 13.5.2020
+ VÝBORNÉ