Asijská hrušeň Nijisseiki

235 Kč / ks 204,30 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Asijská hrušeň Nissejki je samosprašná podzimní odrůda s lahodnými a šťavnatými plody. Aktuálně nahrazujeme odrůdou Schisseiki.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asijská hrušeň Nijisseiki (Schisseiki)

  1. hrušky světle žlutozelené, málo tečkované, střední velikosti, dužnina je bílá, jemná, hodně šťavnatá
  2. sklízí se v polovině září, lze skladovat do listopadu

Japonská hrušeň NIJISSEIKI (Schisseiki) je podzimní odrůda. Je to bujně rostoucí strom, který roste vzpřímeně. Plodí ve shlucích. Plody jsou středně velké, světle žlutozelené s bílou šťavnatou dužninou. Sklízí se nejdříve na konci srpna, plody mají konzumní zralost v září a skladovat je ze do listopadu. Odrůda Nijisseiki je odolná proti strupovitosti a nízkým teplotám.

Sází se na podzim i na jaře do dostatečně velké a prolité jámy tak, aby roub, který je umístěn nad kořenovou částí rostliny byl cca 2 cm nad zemí. Sestřih koruny po výsadbě se provádí na jaře tak, že zkrátíme všechny výhony na 5 oček od kmene stromku.

Kořeny u keřů a stromků jsou ve vlhkém substrátu, čímž je zabráněno vysychání. Celá rostlina je chráněna proti poškození průhledným obalem s velkou barevnou etiketou.

STROMKY NELZE POSÍLAT SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI PRODUKTY VÁŽÍCÍCH VÍC JAK 0,5KG, VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY, POKUD MÁTE ZÁJEM I O JINÉ ZBOŽÍ, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DRUHOU OBJEDNÁVKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FZ Avatar autora | 27.4.2021
naprostá spokojenost
5
OZ Avatar autora | 23.4.2019
naprostá spokojenost