Hollywood

255 Kč / ks 227,70 Kč bez DPH
JARO 2024
Položka byla vyprodána…

Renkloda Hollywood je samosprašná odrůda s sladce chutnými a aromatickými plody. Dozrává v srpnu a je velmi odolná proti mrazu a tolerantní na šárku. Podnož myrobalán 29C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

renkloda hollywood

  1. raná samosprašná odrůda,  odolná proti mrazu a tolerantní na šárku
  2. plodnost je pravidelná s velkými aromatickými chuťově lahodnými plody
  3. dozrává v srpnu - 14 dní před domácí velkoplodou švestkou
  4. podnož myrobalán 29C

Shrnutí: Renkloda Hollywood je samosprašná odrůda s sladce chutnými a aromatickými plody. Dozrává v srpnu a je velmi odolná proti mrazu a tolernatní na šráku.

Sází se na podzim i na jaře do dostatečně velké a prolité jámy tak, aby roub, který je umístěn nad kořenovou částí rostliny byl cca 2 cm nad zemí. Sestřih koruny po výsadbě se provádí na jaře tak, že zkrátíme všechny výhony na 5 oček od kmene stromku.

Kořeny u keřů a stromků jsou ve vlhkém substrátu, čímž je zabráněno vysychání. Celá rostlina je chráněna proti poškození průhledným obalem s velkou barevnou etiketou.

STROMKY NELZE POSÍLAT SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI PRODUKTY VÁŽÍCÍCH VÍC JAK 0,5KG, VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY, POKUD MÁTE ZÁJEM I O JINÉ ZBOŽÍ, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DRUHOU OBJEDNÁVKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 28.10.2022
Objednávka a doručení produktu bylo rychlé , stromek vypadá pěkně ,byl dobře zabalen ,kořenový bal ve vlhkém substrátu . S tímto jsem spokojen . No a jaký bude produkt , uvidíme za nějaký rok. Pepa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: