ATAK - Sada proti klíšťatům a komárům 100+100 ml

369 Kč / ks 305 Kč bez DPH
Skladem

ATAK - Sada proti klíšťatům a komárům- 100+100 ml hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích. Účinkuje kontaktně a požerově na klíšťata a komáry, a současně vykazuje silný repelentní účinek - také na užitečný hmyz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATAK - Sada proti klíšťatům a komárům 100+100 ml

Postřik na klíšťata a komáry

Sada insekticid + adjuvant. Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, nebo na jiných plochách) v zahrádkářských koloniích, chatových osadách, okolo domů, na sportovištích, dětských hřištích, atd. Účinkuje kontaktně a požerově na klíšťata a komáry, a současně vykazuje silný repelentní účinek - také na užitečný hmyz. Přísada adjuvantu zamezuje rychlému splachování insekticidního přípravku z ošetřených ploch, což zajišťuje prodloužený účinek přípravku. 

Klíšťata - Hubení - 10+10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec, srpen, září
Poznámka: Hubí a odpuzuje klíšťata při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, nebo na jiných plochách) v zahrádkářských koloniích, chatových osadách, okolo domů, na sportovištích, dětských hřištích, apod. 

Komáři - Hubení - 10+10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec, srpen, září
Poznámka: Hubí a odpuzuje komáry při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, nebo na jiných plochách) v zahrádkářských koloniích, chatových osadách, okolo domů, na sportovištích, dětských hřištích, atd.

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.6.2020
Nemám s výrobkem zkušenost.
5
Avatar autora | 24.4.2020
+ Spolehlivě funguje.

5
A Avatar autora | 12.7.2019
Použil jsem proti komárům a je jich znatelně méně. Profoukl jsem tím keře a porost tříprstníku, kde se schovávali. Někteří samozřejmě přiletí od sousedů, ale to už není tak hrozné. Jako doplňkové opatření jsem nalil trochu stolního oleje do bečky s dešťovkou a larvy zmizely. Postřik ještě zopakuji.
5
FD Avatar autora | 31.5.2019
Velmi spokojen
5
MJ Avatar autora | 17.4.2019
Používám proti klíšťatům již několik sezon, jsem velmi spokojen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: