ATAK Fumigator 20 g

289 Kč / ks 239 Kč bez DPH
Skladem

Tato malá dýmovnička je postrachem všech domácích potvůrek, neboť dokáže zcela zlikvidovat hmyz a roztoče rozptýlením suchého kouře. Dýmovnice ničí všechen lezoucí, létající, zavrtávací a rodící se (larvy) hmyz. 

ATAK FUMIGATOR

hubení veškerého hmyzu

Tato malá dýmovnička je postrachem všech domácích potvůrek, neboť dokáže zcela zlikvidovat hmyz a roztoče rozptýlením suchého kouře. Dýmovnice ničí všechen lezoucí, létající, zavrtávací a rodící se (larvy) hmyz. Dýmovnici používáme v interiéru - domy, byty, chaty, chalupy, sklady, sklepy. Vodou aktivovaná dýmovnice je velmi účinná a rychlá, nezanechává na povrchu skrvny ani zbytky uvolněného kouře, lze ji tím pádem využít i třeba v místech, kde jsou uloženy citlivé předměty (např. knihy). Velmi jemné částečky kouře fumigátoru proniknou do každé škvíry, praskliny, a hubí tak i dobře schovaný a maskující hmyz.  

Fumigátor aktivujeme vodou, kouř se začne rozptylovat až několik sekound po aktivaci. Použití dýmovnice je velice bezpečné, neboť při fumigaci nepřijdeme do styku s kouřem. Fumigator nezpůsobuje požár a neobsahuje hnací plyn.

  

CÍLOVÉ OBJEKTY: Lezoucí hmyz a larvy (šváby, blechy, moli, brouci, pavouci, mravenci…), Létavý hmyz a larvy (mouchy, komáři, moli, vosy, sršni, …), Prachoví roztoči. Příklady použití: Máte někde vosí hnízdo ? – použijte fumigator ... Máte přemnožený různý lezoucí hmyz ? – použijte fumigator ... Máte doma blechy ? – použijte fumigator ... Máte doma prachové roztoče ? – použijte fumigator.

 

Jedna malá dýmovnice o hmotnosti 20g vystačí při hubení létajícího hmyzu na 100 m2/ 250 m3. Při hubení lezoucího hmyzu použijeme v prostoru o velikosti až 45 m2 / 110 m3. 

 

Jak se používá Fumigátor?

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Atak fumigator Atak fumigator
5
Avatar autora | 9.12.2017
Můžu jedině doporučit.
Atak fumigator Atak fumigator
5
Avatar autora | 28.11.2017
Dobrý produkt, nezanechal žiadne stopy na oblečení, elektronike ani knihách, len jedlo poriadne zabalte a odložte do dóz. Trošku bol len divný zápach, no po vyvetraní ani stopy. Odporúčam.
Atak fumigator Atak fumigator
5
Avatar autora | 21.11.2017
Super, funguje, jak ma!
Atak fumigator Atak fumigator
5
Avatar autora | 11.8.2017
+ Hodnotna zbran proti malym potvoram :-)