AGRO OM Hnojivo pro jahody a drobné ovoce 1 kg

99 Kč / ks 81,80 Kč bez DPH
Skladem

Jsem hnojivo na jahody. Mám organominerální (přírodní a uměle vyráběné) složení základních živin pro hnojení jahod a jiného drobného ovoce, díky kterému působím rychleji a zároveň dlouhodobě - když je vše jak má být, působím až 60 dní po aplikaci :-). Hodím se pro všechny druhy jahod, podporuji jahodníky v růstu, v dozrávání plodů, barvě a velikosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hnojivo pro jahody a drobné ovoce

Složení N 5% - P 4% - K 8%

Jsem hnojivo na jahody a na jiné drobné ovoce pěstované na Vaší zahrádce. Moje dvousložkové složení příznivě ovlivňuje tvorbu humusu v půdě a tím zvyšuji jejich úrodnost - od vyzrávání, přes barvu až po chuť jahod. Obsahuji rohovinu (přírodní složka dusíku - N), která zabraňuje nežádoucímu přehnojení, přispívá k rychlejšímu růstu a zároveň reguluje vodní režim jahodníků. Díky kokosovým vláknům také snadno provzdušňuji půdu, aby nedošlo k udušení rostlinek. Moje minerální složka naopak přispívá k nárůstu zelené hmoty a k vyšší násadě květů v období kvetení (již několik dnů po aplikaci).

Jak mě použít?

Do půdy k jedné sazenici jahodníku mě jemně zapravte v množství 20 g. Použijte při tom přiloženou odměrku, (1 odměrka = 5 g), to jsou 4 odměrky. Po zapravení mě, prosím, zalijte, abych se okamžitě mohl vrhnout do práce. Jedním balením (1 kg) Vám pohnojím až 50 sazenic jahod.

Kdy mě použít?

První přihnojování provádíme na začátku vegetace, druhé ihned po sklizni. Období dubna až července.

Alternativa?

Nevyhovuje Vám moje forma obsahu nebo složení? Můžete mě zkusit i v jiné verzi, např. v krystalické (kristalon na jahody) nebo v tekuté (Hoštické hnojivo na jahody s guánem 1l) nebo něco více univerzálního

Jsem ve tvaru peletky a jsem zabalený do praktického obalu se zipem (zbytečně nevlhnu předem). Před použitím si vždy přečtěte návod k použití, který je uveden na mém obalu.

Velikost balení: 1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Aplikace: Zapravením na začátku a v průběhu vegetace
Dávkování: 20 g / ks
Hnojení: Základní
NPK: 5-4-8
Období: duben, květen, červen, červenec
Použití: Jahody a drobné ovoce
Složení: Dusík(N) - Fosfor(P) - Draslík(k)
Typ hnojiva: Organominerální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: