Angrešt Hinnonmaki - keř

125 Kč / ks 111,60 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Angrešt Hinnonmaki je rezistentní odrůdou se středně velkými plody, s výborným aroma a sladce navinulou chutí, plody začínají zrát koncem července. Odrůda Hinnonmaki červený je často vyhledávanou odrůdou pro svou odolnost proti padlí a vysokou výnosností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Angrešt Hinnonmaki Rot

  1. středně raná odrůda , vysoce odolný proti chorobám
  2. plod je středně velký, sladce navinulý, velmi dobrý
  3. zraje počátkem července, plodnost je pravidelná a velmi vysoká

Angrešt Hinnonmaki je pozdní ČERVENÁ odrůda. Plody jsou střední velikosti s výborným aroma a sladce navinulou chutí, plody začínají zrát koncem července. Odrůda Hinnonmaki červený je často vyhledávanou odrůdou pro svou odolnost proti padlí a vysokou výnosností. Zasíláme sazenice s kořenovým balem (kořeny zabalené v substrátu) vhodné k jarní výsadbě. 

JAK PĚSTOVAT:
Angrešt je rostlina nenáročná na pěstování. Sází se do propustné, neutrální, humózní půdy (klasický zahradnický substrát) na slunné nebo polostinné stanoviště s dostatkem vláhy. Z jara je vhodné provést řez, kterým odstraníte staré, poškozené větve. 

Kořeny u keřů a stromků jsou ve vlhkém substrátu, čímž je zabráněno vysychání. Celá rostlina je chráněna proti poškození průhledným obalem s velkou barevnou etiketou.

STROMKY NELZE POSÍLAT SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI PRODUKTY VÁŽÍCÍCH VÍC JAK 0,5KG, VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY, POKUD MÁTE ZÁJEM I O JINÉ ZBOŽÍ, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DRUHOU OBJEDNÁVKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 24.11.2020
kvalita s rozumnou cenou
4
ZM Avatar autora | 5.11.2017
O.K.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: