Zelí - Sláva F1

20 Kč / ks 17,90 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Zelí hlávkové Sláva - je raná odrůda, určená pro jarní kulturu z předpěstované sadby a pro celoroční pěstování z přímého výsevu, hlávky jsou kulovité, zcela uzavřené, středně husté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raný hybrid určený pro jarní kulturu z předpěstované sadby pro sklizeň v červnu a pro celoroční pěstování z přímého výsevu. Hlávky jsou kulovité, zcela uzavřené, středně husté, odolné vůči praskání, o hmotnosti 0,9 – 1,2 kg. Velikost hlávek je vyrovnaná, mají dobrou odolnost proti vadnutí. Hybrid je odolný proti nízkým teplotám a velmi odolný proti předčasnému vybíhání do květu. Vegetační doba je 110 – 114 dnů od výsevu, 80 – 85 dnů od výsadby. Ze 100 m² lze sklidit 550 – 650 kg zelí. Do sklizňové zralosti dorůstá vyrovnaně. Odrůda je vhodná i pro celoroční pěstování s výsevem až do 15. července.

Sázíme v období února 0,5cm pod povrch substrátu a necháme vzejít v pokojové teplotě, na stanoviště pak přesazujeme v dubnu, nebo sázíme 1-2cm pod povrch substrátu v období dubna přímo na stanoviště; pěstujeme ve sponu 40x40cm.

Sklízíme červen

Barevný sáček 50semínek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: