Hoštické guáno - granulované 2,5kg

219 Kč / ks 181 Kč bez DPH
Skladem

Čistě přírodní hnojivo. Guáno poskytuje rostlinám po celou dobu vegetace dostatek živin, které jsou kořenovým systém velmi dobře přijímány. Při správném dávkování si půda udržuje svoji vzdušnost a úrodnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hoštické guáno - granulované

Čistě přírodní hnojivo. Guáno je přírodní surovina, která vznikla mineralizací trusu ptáků u po pobřeží Jižní Ameriky, kde je využíváno místními jako vynikající hnojivo. Forma granulí zajišťuje přesné a rovnoměrné dávkování a delší postupnou účinnost. Guáno poskytuje rostlinám po celou dobu vegetace dostatek živin, které jsou kořenovým systém velmi dobře přijímány. Při správném dávkování si půda udržuje svoji vzdušnost a úrodnost. Vlastnosti hnojiva jsou ještě vylepšeny o slupky kakaových bobů, které mají zvláštní příznivý vliv na hospodaření s vodou.

Složení: 8% N + 4% P2O5 + 7% K2O

Použití:

Granulované guáno je určeno pro široké použiti jak na zahradě, tak i v interiéru. Hodí se k základnímu vyhnojeni půdy na jaře nebo na podzim, ale i k přihnojování rostlin v průběhu celého vegetačního cyklu. Můžeme jej i promíchat se substrátem při pěstovaní květin balkónových i pokojových.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JS Avatar autora | 23.3.2021
Vše OK