ATAK - Pěna proti vosám 300 ml

279 Kč / ks 230,60 Kč bez DPH
Skladem

Pěna proti vosám je přípravek určený k hubení vos v hnízdech. Pěna při aplikaci zatarasí vosí hnízdo a tím zabraňuje vosám v odletu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATAK - pěna proti vosám

pěna k hubení vosích hnízd

Jak to funguje?

Pěna proti vosám je přípravek určený k hubení vos v hnízdech. Pěna při aplikaci zatarasí vosí hnízdo a tím zabraňuje vosám v odletu. Pěna se rozšiřuje v dutině hnízda a účinná látka vyvíjí účinek stejnoměrně. Pěna působí efektivně díky okamžitě účinkujícím látkám. Po více hodinách se pěna začne rozkládat. ATAK Pěnu proti vosám aplikujte na vosí hnízda v době, kdy se nachází většina vos v hnízdě, tj. v ranních hodinách nebo při setmění.

Proti jakým škůdcům?

  • vosy = vosí hnízda

Výhody?

  • bezpečné hubení vosích hnízd v dutinách nebo volně visících vosích hnízd
  • velmi rychlé rozšíření pěny s hubící látkou v dutině hnízda
  • zatarasení vosího hnízda pěnou - vosy nemohou z hnízda odletět
  • po cca. 4 hodinách (po vyhubení vos) se pěna začne rozkládat

Kdy a jak jej použít?

Při hubení vosích hnízd v různých dutinách nebo škvírách (domů, stromů, aj.) aplikujte pěnu pomocí přiložené trubičky přímo do únikového otvoru vosího hnízda. Je důležité, abyste nastříkali dostatečné množství. Pěna musí zatarasit vosí hnízdo a zabránit vosám v odletu.

Pokud potřebujete zahubit volně visící vosí hnízdo, tak namiřte trysku ze vzdálenosti 20 cm na vchod vosího hnízda a aplikujte pěnu tak, aby pěna směřovala pokud možno dovnitř hnízda. Poté aplikujte pěnu i na povrch celého hnízda. Vosy, které jsou uvnitř hnízda nebo vosy, které přilétnou na hnízdo a dotknou se naaplikované pěny okamžitě hynou. Po několika hodinách, kdy je hnízdo již zcela vyhubené, můžete bezpečně odstranit.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 11.9.2020
nefunguje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: