FLORIA Travin 20 kg

1 499 Kč –3 %
FLORIA Travin 20 kg
1 499 Kč –3 % 1 449 Kč / ks 1 198 Kč bez DPH
Skladem

Travin je jedinečným hnojivem na tuzemském trhu. Travin obsahuje všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru pro výživu trávníku a zároveň díky obsahu dvou selektivních herbicidů udržuje trávníky bezplevelném stavu a také díky Zeolitu zabraňuje růstu mechu v trávníku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLORIA TRAVIN

 

Trávníkové hnojivo

 

Travin je jedinečným hnojivem na českém trhu. Proč? Protože obyčejná hnojiva nedokáží rozlišit trávník od plevele, a podporují tak růst obou. To však neplatí pro Travin. Travin obsahuje všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru pro výživu trávníku a zároveň díky obsahu dvou selektivních herbicidů udržuje trávníky bezplevelném stavu. Po hnojení a likvidaci plevele nakonec přichází ještě ZEOLIT (součást Travinu), který zabraňuje růstu mechu v trávníku. 

 

TRAVIN - LIKVIDACE PLEVELE

Travin likviduje všechny dvouděložné plevele (v trávníku nejčastěji vyskytující sedmikrásky, pampelišky aj.) díky selektivním herbcidům. U nově založených trávníků je aplikace vhodná zhruba 1 měsíc po výsevu nebo položení koberce. Aplikace se provádí jednou za dva měsíce od dubna do konce srpna (poloviny září). A kdy sekat trávník? Nejdříve 2 dny po aplikaci.

 

TRAVIN  - HNOJÍ TRÁVU

Travin dodává do trávníku všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru a v dobře přijatelné formě, která trávník vyživuje po celou dobu působení TRAVINU. Takže zatímco plevel už má pomalu sbaleno, trávník začíná růst a celkově prospívat.

 

TRAVIN - BEZ MECHŮ

Po uvolnění všech herbicidních látek začíná ZEOLIT plnit další důležitou roli v trávníku. Umí na sebe vázat živiny a vláhu, půdu provzdušňuje a neutralizuje její pH. A v takovém trávníku už mechy nemají šanci.

 

Hnojivo se dávkuje v množství 30 g/m2, s "dvacítkou" pohnojíte 667 m- 800 m2 .

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
FLORIA Travin 20 kg FLORIA Travin 20 kg
5
EP Avatar autora | 18.3.2019
Jsem spokojena.Zboží dodáno rychle a pořádku. Doporučuji.
FLORIA Travin 20 kg FLORIA Travin 20 kg
5
JT Avatar autora | 27.4.2018
Vyhovuje, dobré aplikační vlastnosti i účinnost.
FLORIA Travin 20 kg FLORIA Travin 20 kg
5
JN Avatar autora | 5.4.2018
Spokojená - používám již třetí sezonu.