Vlašské ořechy - červené

259 Kč –19 %
Vlašské ořechy červená jádra
259 Kč –19 % 209 Kč / ks 181,70 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta

Vlašské ořechy červená jádra - původ ČR. Prodáváme vyloupaná jádra vlašských ořechů. Vlašské ořechy prodáváme z aktuální sklizně (2019), čerstvé, chutné, suché a hlavně z vlastního výkupu - kontrola kvality! Vlašské ořechy jsou baleny až před expedicí.Omezené množství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlašské ořechy - červená jádra

Prodáváme červená jádra vlašských ořechů. Letošní, čerstvě vyloupaná jádra vlašských ořechů.

Vlašské ořechy jsou použitelné nejen jako výrobní surovina pro cukroví, těsta, náplně cukrářských výrobků, pomazánky a cereální směsi, ale také přímo ke konzumaci. Jádra jsou loupaná. Červená jádra se obzvlášť hodí na zdobení cukroví, výborně komponuje s čokoládovou polevou.

Vlašské ořechy obsahují celou řadu pro náš organismus významných látek, jsou zdrojem kvalitních bílkovin a také velkého množství (zdravého) tuku, vitamínu E, vitamínů skupiny B, hořčíku, mědi, aminokyseliny arginin a mnoho dalších. Dále vlašské ořechy obsahují vlákninu, rostlinné steroly a spoustu antioxidantů, které snižují hladinu LDL cholesterolu v krvi. Tyto látky obecně pomáhají tělu vyrovnat se s negativy způsobenými přijímáním méně kvalitních zdrojů tuků. Proto se dokonce doporučuje sníst několik kusů ořechů po větším a těžším jídle. Po konzumaci ořechů budeme lépe čelit stresu, protože hořčík zklidňuje nervy a snižuje napětí, a měly by se nám vyhýbat i svalové křeče.

Země původu: ČR, sklizeň 2019

Omezené množství.

Průměrná výživová hodnota na 100g:

Energie 654 kcal 33 %
Tuky 65g 93 % z toho nasycené MK 6g 31 %
Sacharidy 14g 5 % z toho cukry 3g 3 %
Bílkoviny 15g 30 %
Sůl 0,01g 0,1 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: