Vlašské ořechy 500g

120 Kč / ks 104 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Prodáváme vyloupaná jádra vlašských ořechů. Ořechy nabízíme letošní, čerstvé, chutné, suché a hlavně z vlastního výkupu - kontrola kvality!   Mix půlek a čtvrtek. Ořechy jsou baleny až před expedicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLAŠSKÉ OŘECHY

Prodáváme jádra vlašských ořechů. Letošní, čerstvě vyloupané vlašské ořechy!!

Ořechy jsou použitelné nejen jako výrobní surovina pro cukroví, těsta, náplně cukrářských výrobků, pomazánky a cereální směsi, ale také přímo ke konzumaci. Jádra jsou loupaná. Převážnou část tvoří celé půlky. Doporučujeme!

Ořechy obsahují celou řadu pro náš organismus významných látek, jsou zdrojem kvalitních bílkovin a také velkého množství (zdravého) tuku, vitamínu E, vitamínů skupiny B, hořčíku, mědi, aminokyseliny arginin a mnoho dalších. Dále ořechy obsahují vlákninu, rostlinné steroly a spoustu antioxidantů, které snižují hladinu LDL cholesterolu v krvi. Tyto látky obecně pomáhají tělu vyrovnat se s negativy způsobenými přijímáním méně kvalitních zdrojů tuků. Proto se dokonce doporučuje sníst několik kusů ořechů po větším a těžším jídle. Po konzumaci ořechů budeme lépe čelit stresu, protože hořčík zklidňuje nervy a snižuje napětí, a měly by se nám vyhýbat i svalové křeče.

 

Země původu: SK a ČR

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Jádra vlašských ořechů Jádra vlašských ořechů
5
HN Avatar autora | 12.12.2017
Jsem spokojená ...
Jádra vlašských ořechů Jádra vlašských ořechů
5
DK Avatar autora | 5.12.2017
jsem moc spokojená, hlavně za čisté vylouskání, děkuji ořechy jsou chutné Kabelková
Jádra vlašských ořechů Jádra vlašských ořechů
5
J Avatar autora | 22.11.2016
V malém pytli pěkné nadělení :-) Spokojenost!