Akce Tip

Vlašské ořechy 500g

145 Kč / ks 179 Kč Sleva 19 % 126 Kč bez DPH
Podzim 2018

Prodáváme vyloupaná jádra vlašských ořechů. Ořechy nabízíme letošní, čerstvé, chutné, suché a hlavně z vlastního výkupu - kontrola kvality!   Mix půlek a čtvrtek. Ořechy jsou baleny až před expedicí.

Kategorie: VLAŠSKÉ OŘECHY
Položka byla vyprodána…

VLAŠSKÉ OŘECHY

Prodáváme jádra vlašských ořechů. Letošní, čerstvě vyloupané vlašské ořechy!!

 

Ořechy jsou použitelné nejen jako výrobní surovina pro cukroví, těsta, náplně cukrářských výrobků, pomazánky a cereální směsi, ale také přímo ke konzumaci. Jádra jsou loupaná. Převážnou část tvoří celé půlky. Doporučujeme!

 

Ořechy obsahují celou řadu pro náš organismus významných látek, jsou zdrojem kvalitních bílkovin a také velkého množství (zdravého) tuku, vitamínu E, vitamínů skupiny B, hořčíku, mědi, aminokyseliny arginin a mnoho dalších. Dále ořechy obsahují vlákninu, rostlinné steroly a spoustu antioxidantů, které snižují hladinu LDL cholesterolu v krvi. Tyto látky obecně pomáhají tělu vyrovnat se s negativy způsobenými přijímáním méně kvalitních zdrojů tuků. Proto se dokonce doporučuje sníst několik kusů ořechů po větším a těžším jídle. Po konzumaci ořechů budeme lépe čelit stresu, protože hořčík zklidňuje nervy a snižuje napětí, a měly by se nám vyhýbat i svalové křeče.

 

Země původu: HU, SK a ČR

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Jádra vlašských ořechů Jádra vlašských ořechů
5
Avatar autora | 12.12.2017
Jsem spokojená ...
Jádra vlašských ořechů Jádra vlašských ořechů
5
Avatar autora | 5.12.2017
jsem moc spokojená, hlavně za čisté vylouskání, děkuji ořechy jsou chutné Kabelková
Jádra vlašských ořechů Jádra vlašských ořechů
5
Avatar autora | 22.11.2016
V malém pytli pěkné nadělení :-) Spokojenost!