KP Urychlovač kompostu koncentrát 50 ml

59 Kč / ks 49 Kč bez DPH
Skladem

PRODUKT Z BYLIN. Bylinný výluh s převahou kopřivy a heřmánku. Napomáhá rozložit organickou hmotu v kompostu a přemění ji na bohatý kompost. Podporuje tvorbu užitečných bakteriích, a díky obsažených bylin má antibateriální účinky. Omezuje výskyt plísní nebo zahnívání kompostu. Po použití do kompostu výrazně zkracuje dobu kompostování.

Kategorie: POSTŘIKY

KP Urychlovač kompostu koncentrát

přírodní produkt - kompostování

 

Další produkt z kategorie Kouzlo Přírody v podobě vodného bylinného koncentrátu. Urychlovač kompostu má funkci růstového aktivátoru a pomáhá snadněji rozkládat organické hmoty v kompostu. Díky obsahu bylin (převážně kopřivy) má antibakteriální účinky, ale zároveň podporuje výrobu užitečných bakterií. Jako správný urychlovač urychluje kompostování, zabraňuje výskytu plísní a zahnívání.

 

Oblast použití

Komposty - Urychlovač kompostování - 1-2 ml / 10 l vody - Zálivka - březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad
Poznámka: Aplikujeme zálivkou na připravený kompost rozmícháním 1-2 ml koncentrátu v 10 l vody. Prolitím kompostu dojde k výraznému zkrácení doby nutné pro kompostování. Aplikujeme na každých 20 cm vrstvy kompostu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: