KP Urychlovač kompostu koncentrát 50 ml

69 Kč / ks 57 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

PRODUKT Z BYLIN. Bylinný výluh s převahou kopřivy a heřmánku. Napomáhá rozložit organickou hmotu v kompostu a přemění ji na bohatý kompost. Podporuje tvorbu užitečných bakteriích, a díky obsažených bylin má antibateriální účinky. Omezuje výskyt plísní nebo zahnívání kompostu. Po použití do kompostu výrazně zkracuje dobu kompostování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KP Urychlovač kompostu koncentrát

přírodní produkt - kompostování

 

Další produkt z kategorie Kouzlo Přírody v podobě vodného bylinného koncentrátu. Urychlovač kompostu má funkci růstového aktivátoru a pomáhá snadněji rozkládat organické hmoty v kompostu. Díky obsahu bylin (převážně kopřivy) má antibakteriální účinky, ale zároveň podporuje výrobu užitečných bakterií. Jako správný urychlovač urychluje kompostování, zabraňuje výskytu plísní a zahnívání.

 

Oblast použití

Komposty - Urychlovač kompostování - 1-2 ml / 10 l vody - Zálivka - březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad
Poznámka: Aplikujeme zálivkou na připravený kompost rozmícháním 1-2 ml koncentrátu v 10 l vody. Prolitím kompostu dojde k výraznému zkrácení doby nutné pro kompostování. Aplikujeme na každých 20 cm vrstvy kompostu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: