Broskvoň Harbinger

245 Kč / ks 213 Kč bez DPH
Prodej připravujme - Říjen 2022
Položka byla vyprodána…

Odrůda Harbinger je velmi raná broskvoň s plody pro přímý konzum a odolává nízkým teplotám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broskvoň Harbinger

  1. velmi raná žlutomasá odrůda, s neotlačujícími se plody pro přímý konzum, nenáročná na půdy, vysoce odolná nízkým teplotám
  2. plod středně velký kulovitý, dužnina tmavě žlutá, dobré chuti, neodlučitelná od pecky
  3. dozrává 21 dnů před odrůdou Redhaven - polovina července

Broskvoň HARBINGER je raná, vynikající žlutomasá odrůda. Plody jsou středně velké, světle žluté barvy s červeným žíháním. Dužnina je měkká až středně tuhá, sladké, aromatické chuti. Zraje 21dní před odrůdou Redhaven. Broskvoň Harbinger je odolná vůči mrazu a vhodná do všech pěstitelských oblastí.

Sází se na podzim i na jaře do dostatečně velké a prolité jámy tak, aby roub, který je umístěn nad kořenovou částí rostliny byl cca 2 cm nad zemí. Sestřih koruny po výsadbě se provádí na jaře tak, že zkrátíme všechny výhony na 3 očka od kmene stromku.

Kořeny u keřů a stromků jsou ve vlhkém substrátu, čímž je zabráněno vysychání. Celá rostlina je chráněna proti poškození průhledným obalem s velkou barevnou etiketou.

STROMKY NELZE POSÍLAT SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI PRODUKTY VÁŽÍCÍCH VÍC JAK 0,5KG, VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY, POKUD MÁTE ZÁJEM I O JINÉ ZBOŽÍ, JE NUTNÉ VYTVOŘIT DRUHOU OBJEDNÁVKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Harbinger 9.9.2022 13:08
Raná, odolná, žlutomasá, neodlučitelná od pecky, úrodná. Její největší vadou je pravidelné praskání plodů těsné před dozráváním. Nejméně 1/3 byla vždy prasklá až na pecku, která se někdy rozlomila také. Poté tam nalezl velký počet škvorů a mravenců a další hmyz. Plody takto postižené jsou nepoužitelné a končí na kompostu...
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: